به نام خدا

 

دکتر معصومه ادیب

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی

شماره مستقیم: 33552088

داخلی: 201

شماره فکس: 33550097

پست الکترونیک: adibmasoomeh@yahoo.com

 

 

 دانشجویان گرامی  ورود به دانشگاه، بهترین زمان برای کسب علم و معرفت و بهترین فرصت برای آموختن زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه­ ی خدمت به دیگران و جامعه است. ورود شما را به دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت خوش­ آمد می گوییم.  در قرن حاضر که سلامت انسان ها محور توسعه پایدار است، انتخاب رشته پرستاری، مامایی و فوریت­های پزشکی یکی از بهترین انتخاب­ هاست.

این دانشکده یکی از با سابقه ­ترین مراکز علمی کشور است که با داشتن اعضای هیاًت علمی توانمند از سال 1344 تا کنون به امر تربیت دانشجو می ­پردازد. حفظ شأن و کرامت انسانی از وظایف اصلی مدیران و کارکنان این دانشکده است. تاریخچه پر افتخار دانشکده، تلاش های مسئولین، اساتید و کارکنان دانشکده در ایجاد بستری مناسب جهت رشد و شکوفایی استعدادها و مهارت های حرفه ­ای واجتماعی شما دانشجویان عزیز درآینده سهم به سزایی دارد.  

 امید است با همت والای اساتید دانشکده و تلاش و خلاقیت همراه با اخلاقیات شما دانشجویان مسیر حرکت به سوی تعالی هموار گردد. بی شک منتظر نظرات ارزشمند شما عزیزان در جهت حرکت به سوی پیشرفت در همه­ ی عرصه­ های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و خدمات بالینی هستیم. موفق و سرافراز باشد.

 دکتر معصومه ادیب

رئیس دانشکده

 

 

 

آخرین بروز رسانی : 18 شهریور 1400